פירמת רואי החשבון נבט סימון ושות' ערוכה לתת לך ולעסקך שירותי ראיית חשבון ברמה המקצועית והשירותית הגבוהה ביותר. לפניך מוצגים חלק מהשירותים המוצעים על ידנו, למשרדנו נסיון של מעל 30 שנים בסוגיות חשבונאיות, כלכליות ובמיסוי. משרדנו יודע לטפל בתאגידים ובהתאגדויות שונים כגון: חברות, יחידים, עוסקים, מלכ"רים, שותפויות, קרנות ועוד. לכל שאלה או בעיה חשבונאית תוכלו לפנות אלינו ואנו נעזור לכם.

הסדנא 11, רעננה
09-7487461
צור קשר

ביקורת דוחות כספיים

פירמת נבט סימון ושות'- משרד ראיית חשבון ערוכה לספק לך את כל השירותים החשבונאיים הדרושים כדי שיהיה לך ראש שקט להתמקד בניהול העסק.

שירותינו בעניין ביקורת דוחות כספיים כוללים:

הנהלת חשבונות ושירותי שכר

המשרד שלנו, נבט סימון ושות' משרד רואי חשבון, ערוך לספק לך את כל השירותים החשבונאיים הדרושים כדי שיהיה לך ראש שקט להתמקד בניהול העסק. שירותינו בעניין הנהלת חשבונות ושירותי שכר כוללים:

ייעוץ מס

המשרד שלנו, נבט סימון ושות' משרד רואי חשבון, ערוך לספק לך את שירותי מס שונים, הדרושים כדי שיהיה לך ראש שקט להתמקד בניהול העסק.

חלק מהשירותים שמשרדנו מציע בעניין ייעוץ מס כוללים:

עמותות, גופים ציבוריים ומלכ"רים

המשרד שלנו, נבט סימון ושות' משרד רואי חשבון, ערוך לספק לך את כל השירותים החשבונאיים הדרושים לניהול עמותה.

שירותינו בעניין עמותות כוללים:

הצהרת הון

משרדנו, נבט סימון ושות' ערוך לספק לך שירותי חשבונאות כדי שתגיש הצהרת הון.

הצהרת הון היא דיווח של תושב ישראל לרשות המיסים על הנכסים הנמצאים בבעלותו בתאריך מסוים. לא כל אחד צריך למלא הצהרת הון, אלא יש למלא רק לפי דרישה מפורשת של רשות המיסים, ובדרך כלל נדרשים להגישה מי שחייבים בהגשת דו"ח שנתי על הכנסות, כלומר עצמאים ובעלי חברות, וכן שכירים שהכנסתם עולה על סכום מסוים שנקבע בתקנות. לאחר הגשת הצהרת הון אחת, יידרש הנישום (אותו אדם שיש לו "תיק במס הכנסה") להגיש אחת לכל כמה שנים הצהרה נוספת. בנוסף, רשות המיסים נוהגת לדרוש הצהרת הון בכל מקרה של חשד להעלמת הכנסות.

חשבות במיקור חוץ

המשרד שלנו, נבט סימון ושות' משרד רואי חשבון, ערוך לספק לך שירותי חשבות במיקור חוץ.

שירותינו בעניין חשבות במיקור חוץ:

ליווי תהליכי עסקה

המשרד שלנו, נבט סימון ושות' משרד רואי חשבון, ערוך ללוות אותך לקראת עסקה שאעתיד להתבצע, הן במובן החשבונאי, ייעוץ כלכלי וייעוץ מס.

שירותינו בליוי תהליכי עסקה:

הערכות שווי חברות ופעילות

המשרד שלנו, נבט סימון ושות' משרד רואי חשבון, יספק לך הערכת שווי חברות ופעילות לקראת כל הליך שברצונכם לבצע: מיזוג, רכישה, מכירה ועוד.

שירותינו בעניין הערכת שווי חברות ופעילות: